Partizan izgubio od njemačkog četvroligaša

February 2, 2017, 11:30 am

Fudbaleri Partizana izgubili su od njemačkog četvrtoligaša Ofenbah Kikersa 2:1 (1:0), u prvom test meču na Kipru.

Njemci su poveli preko Neofitosa iz penala u 44. minutu, Hodža duplira prednost u 85. nakon što je lopta odskočila i prevarila Kljajića, a počasni pogodak za crno-bele postigao je Vladimir Đilas tri minuta kasnije.

Trener Partizana Marko Nikolić meč je počeo u sastavu: Kljajić, Vulićević, Munir, Ostojić, Miletić, Marjanović, Damnjanović, Stevanović Alen, Leonardo, Jovanović, Đuričković.

U nastavku meča je uveo samo strelca Đilasa, koji je 15 minuta pre kraja utakmice zamijenio Damnjanovića.

Crno-bijeli su odigrali vrlo loše i prosječno drugo poluvijreme, a u završnici utakmice Leonardo je propustio dve sjajne prilike, pogodio je i stativu.

Partizan će u četvrtak odigrati još jedan test meč, rival će biti poljska Korona od 15 časova.

Rival iz Ofenbaha je trenutno u donjem delu tabele Južne regionalne lige, četvrog ranga nemačkog fudbala.