Neviđena dešavanja u redovima “gaučosa”, selektor PITA MESIJA sme li da napravi izmenu!

June 28, 2018, 8:15 am

Selektor fudbalske reprezentacije Argentine Horhe Sampaoli u toku meča protiv Nigerije na Mundijalu pitao je da Lionela Mesija da li sme u igru da uvede Serhija Aguera

SP_sorti_mesi_mundijal_brak_sport_blic_safe_sto_ree

Na video snimcima koji kruže društvenim mrežama vidi se kako uspaničeni Sampaoli pita Mesija: “Da ubacim Kuna?” kod rezultata 1:1, koji je odgovarao Nigeriji.

Horhe SampaoliFOTO: TANJUG/AP
Horhe Sampaoli

Napadač Mančester sitija ušao je u igru u 80. minutu umesto levog beka Nikolasa Taljafika, samo šest minuta pre pobedničkog gola Markosa Roha.

Uz to, izašao je i video na kome se vidi da Mesi drži govor igračima između dva poluvremena i to bez Sampaolija.

Sve se to dešava u trenutku kada argentinski mediji pišu da “svlačionicu” drže Mesi i Havijer Maskerano i da se čak pitaju ko će da igra.

Argentina se u osmini finala Svetskog prvenstva sastaje sa Francuskom u subotu u Kazanju.