Đoković i Del Potro nastavili duel

May 20, 2017, 6:43 am

14.45 – Oba tenisera osvajaju svoje servise 5:3.

14.35 – Delpo uzvraća i sada on ima brejk šansu. Novak uspeva da se odbrani. Usledilo je još jedno izjednačenje nakon prednosti za našeg tenisera. Potom Đokoivć vezuje još dva poena i dolazi do potvrde brejka – 4:2.

14.27 – U narednom gemu Đoković osvaja prvu brejk šansu u drugom setu. Koristi je i vodi sa 3:2.

14.22 – Novak sa nulom osvaja svoj servis – 2:2.

14.20 – Nastavljen je meč.

13.55 – Završen je meč između Halepove i Bertens (7:5, 6:1), usko očekujemo povratak na teren Đokovića i Del Potra, a nakon zagrevanja i nastavak meča.

Đoković je dobrom igrom rešio prvi set u svoju korist. Argentinac nije imao rešenja za igru našeg tenisera. Međutim, kiša je prekinula meč, koji će biti nastavljen oko 14.15.

Nije dobro počelo po našeg tenisera, na startu meča je izgubio svoj servis. Međutim, to kao da je probudilo Novaka. Zaoigrao je znatno agresivnije i osvojio, uz tri brejka, šest vezanih gemova i rešio prvi set u svoju korist – 6:1.

U drugom setu oba tenisera su osvojila svoje servis gemove i pri rezultatu 2:1 za Argentinca uslesdio je prekid zbog kiše.

Nastavak meča je oko 14.20. Direktan prenos susreta možete pratiti na Prvom programu RTS-a kao i putem lajv striminga na našem portalu.