Ikardi promašio nemoguće u milanskom derbiju (VIDEO)

April 5, 2018, 6:46 am

Veliki “Derbi Della Madonina” u Milanu završen je bez pobjednika i bez golova, a tragičar meča definitivno je Mauro Ikardi.

Najbolji igrač Intera imao je najbolju priliku na meču, ali nije uspio da zatrese mrežu Milana i donese trijumf svom timu.

Nezamisliva scena viđena je u 55. minutu meča, Ikardi je imao prazan gol pred sobom, ali će zahvaljujući ovom promašaju definitivno biti tragičar dana.

Golovi su viđeni na ostalim duelima u srijedu. Torino je savladao Krotone 4:1, uz het-trik Belotija, a jedan od golova namjestio mu je i Adem Ljajić.

“Fenjeraš” Benevento stigao je do četvrtog trijumfa u sezoni, savladavši Veronu sa 3:0. U timu “vještica” od prvog minuta bio je i Filip Đuričić.

Kjevo i Sasuolo igrali su neriješeno 1:1, gosti iako sa dvojicom igrača manje stigli su do boda golom u 90. minutu golom Kasate.