Grizman postigao gol iz kornera (VIDEO)

October 23, 2022, 4:29 pm

Fudbaleri madridskog Atletika savladali su danas u gostima Betis (2:1) i vratili se na pobjednički kolosjek nakon remija u prethodnom kolu sa Valjekanom.

“Koloćonerosi” su stigli do četvrte pobjede na posljiednjih pet mečeva i sa 23 boda zauzimaju treće mjesto na tabeli.

A danas je u Andaluziji u centru pažnje bio dvostruki strijelac Antoan Grizman, koji je postigao oba pogotka. Francuski reprezentativac je prvo u 54. minutu postigao gol direktno iz kornera.

Potom je u 71. minutu krunisao odličnu timsku akciju i loptu poslao u mrežu.

U finišu meča Betis je smanjio, sjajan gol iz slobodnog udarca postigao je Nabil Fekir, a onda je u prvom minutu sudijske nadoknade Moreno pogodio prečku.

Betis je bio bolji u prvom poluvremenu, tokom kojeg Atletiko nije zaprijetio. Domaća ekipa je zaprijetila u nekoliko navrata, ali nisu to bile opasne šanse.

Početkom drugog dijela “zeleno-bijeli” su i zatresli mrežu, ali je gol Enrikea poništen, jer je Iglesijas bio u ofsajdu.

Izvor: Nezavisne novine