TV K3

android aplikacija

instaliraj

“Delfini” savladali Grčku, protiv Italije za peto mjesto na kontinentu

Vaterpolisti Srbije savladali su Grčku sa 12:9 i u nedjelju će igrati protiv Italije za plasman na peto mjesto na Evropskom prvenstvu u Budimpešti. “Delfini” su igrali bez bolesnog Duška Pijetlovića, a Dedović i Mitrović najefikasniji sa po tri pogotka. Utakmica protiv Italije na programu je u nedelju od 16.00 časova.

Vaterpolo reprezentacija Srbije boriće se za peto mjesto na Evropskom prvenstvu u Budimpešti, pošto je savladala selekciju Grčke sa 12:9.

“Delfini” su uspeli da se oporave od pomalo neočekivanog poraza od Španije u četvrtfinalu i bez previše napora savladali Grčku.

Posle izjednačenog prvog poluvremena, koje je završeno vođstvom Srbije od 6:5, izabranici Dejana Savića dodali su gas u nastavku i stigli do ubedljive pobjede.

Meč za peto mesto na šampionatu u Budimpešti na programu je u nedelju od 16.00.