Bogdanović odličan, ali ni to nije pomoglo Sakramentu (VIDEO)

August 8, 2020, 7:39 am
Srpski košarkaš Bogdan Bogdanović bio je odličan u utakmici protiv Bruklin Netsa, ali ni to nije pomoglo njegovom Sakramentu, koji je na kraju poražen sa 119:106.

Bogdanović je meč na kraju završio sa 27 poena, šest skokova i dvije asistencije. Njegov klupski kolega Nemanja Bjelica bio je ispodprosejčan, sa samo četiri poena i šest skokova za odigranih 18 minuta.

Bruklin Netsi su ovom pobjedom obezbijedili plasman u plej-of drugu godinu zaredom, iako su protiv Sakramenta igrali bez ključnih igrača.

Bogdanović je u prve dvije četvrtine postigao 15 poena, ali ostatak ekipe nije pratio njegov učinak, pa su Sakramento Kingsi na poluvrijeme otišli sa 10 poena zaostatka.

Sakramento je loše otvorio i drugo poluvrijeme, pa je razlika ubrzo otišla na 16 poena.

Raspoloženi Bogdanović tada je povukao ekipu, koja je ubrzo smanjila razliku na četiri poena, ali je Sakramento ponovo stao i treća četvrtina završena je sa 11 poena zaostatka.

Sakramento je u četvrtoj četvrtini još lošije odigrao, pa je u jednom trenutku prednost Netsa bila čak 20 poena, da bi se utakmica završila sa 119:106.

Izvor: sputniknews.com