Boaći spasao Zvezdu poraza pred meč decenije!

December 2, 2017, 3:23 pm

Fudbaleri Crvene zvezde nisu se proslavili pred meč u Ligi Evrope protiv Kelna pošto su remizirali sa Bačkom 2:2 (0:1) u 20. kolu Superlige Srbije.

Crveno-beli su napravili lošu uvertiru pred odlučujući duel sa Kelnom u Ligi Evrope (četvrtak, 21.05). Izabranici Vladana Milojevića loše su odigrali ceo meč, dva puta su gubili i na kraju su jedva došli do remija.

Bačka je protiv vicešampiona Srbije odigrala otvoreno, nije se branila, pa je kao produkt napadačke igre stigao je i remi.

Poveo je tim iz Bačke Palanke u 27. minutu preko Đorića, koji je iskoristio nesporazum Stojkovića i Kahrimana, da bi Zvezda u nastavku preko Boaćija poravnala.

Činilo se u tim trenucima da će crveno-beli preokrenuti i doći do nove pobede, ali… Bačka je u 77. minutu došla do novog vođstva preko Makarića, da bi novo izjednačenje doneo Boaći sa penala u 87. minutu.

Zvezda je ovim remijem pružila priliku Partizanu da priđe na minus četiri ako u derbiju pobedi Vojvodinu.

Izvor: blic.rs