AK Prnjavor: U Čitluku blistali Jovana i Filip

September 20, 2020, 11:16 am

Na sinoć održanom Cicbanskom prvenstvu Bosne i Hercegovine u Čitluku blistali su Jovana i Filip.

– Jovana Radulović koja je ove godine već osvojila titulu juniorskog prvaka BiH na 3000 metara u Sarajevu, sinoć je u izuzetno jakoj konkurenciji okitila se cicibanskom titulom prvaka BiH na 600m sa novim ličnim rekodom 1 minut i 55 sekundi – saopšteno je iz Atletskog kluba Prnjavor.

Filip Radulović dominirao je u skoku u dalj i osvojio titulu prvaka BiH sa novim ličnim rekordom od 4 metra i 22 centimetra.

-Njima se pridružio mladi David Mirković sa trećim mjestom i bronzanom medaljom na 600m sa odličnim rezultatom 1 minut i 53 sekunde. Još se istakla i Neda Radulović koja je 2012 godište a osvojila je peto mjesto na 600m, takođe ostali članovi Atletskog kluba Prnjavor su bili na nivou svojih najboljih rezultata – navode u AK Prnjavor.

(TV K3 – Foto: AK Prnjavor)